objednat on-line
logo revosolar

UHLÍ

 BRIKETY

 PELETY

INTERplus

Pelety INTERplus   smrk / borovice 6 mm

Pelety jsou moderní ekologickou alternativou tradičních paliv. Výborně nahrazují tradiční palivo jako je koks, uhlí, plyn, topný olej. Surovinou pro výrobu pelet je čistý odpad ze dřeva. Vzhledem k těmto vlastnostem jsou pelety efektivní zdroj energie. Emise oxidu uhličitého při spalování pelet se rovnají množství oxidu uhličitého, které strom absorbuje během svého růstu. Jsou zcela osvědčenou alternativou klasického způsobu vytápění občanské i komunální zástavby v centrech měst a speciálních ochranných pásmech. Pelety jsou určeny pro krby a kotle ústředního topení s automatickou regulací,které jsou přizpůsobené pro tento druh paliva. Popel z pelet se používá jako vynikající hnojivo.

Špatná kvalita pelet způsobuje korozi kotlů, mechanické závady trysek a znečišťuje hořáky. Příčinou těchto problémů jsou látky obsažené v peletách, které jsou charakteristické svoji tmavou barvou. K jejich výrobě se používá odpad z nábytkářského průmyslu a ten obsahuje stromovou kůru, lepidlo, pryskyřice a barviva.

 

Cena je obvykle adekvátní kvalitě paliva. Výběrem nejlevnějšího paliva nemůžete počítat s tím, že bude vysoce výhřevné, kvalitní a ekonomické!!!

  • Výhřevnost:  18,00 MJ/kg
  • Vlhkost:         6,5 %
  • Popel:            0,7 % 
  • Hustota:         1,110 kg/dm3
pelety

 

Pelety INTERplus mají vysokou jakost, kterou dokazuje jejich světlá barva. Jsou vyrobeny z čistých smrkových a borovicových hoblin bez kůry, chemických pojiv a příměsí. Nejmodernější technologie výroby těchto pelet upustila od nejrozšířenějšího způsobu bubnového sušení při teplotách 400°C a byla nahrazena moderní pásovou vlasovou sušičkou s teplotou 100°C. Tato změna technologie zabraňuje podpalování pelet vysokou teplotou a ztrátě přírodního pojiva.

Pelety jsou balené v 15 kg pytlích z polyethylénové fólie. Tato Hi-tech fólie chrání pelety před pronikáním vzdušné vlhkosti dovnitř.  Průměr pelet 6 mm.

IČO: 28654021
DIČ: CZ28654021
 
RevoSolar s.r.o.
Strojnická 398
735 62, Český Těšín
Česká republika
+420 776 569 141
+420 777 769 979
 

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

ČERNÉ UHLÍ

DŘEVĚNÉ BRIKETY

DŘEVĚNÉ PELETY

DOPRAVA ZDARMA

v okruhu
Karviná, Havířov 
Frýdek-Místek, Příbor 
Ostrava, Bohumín 
Třinec, Jablunkov
 
při odběru 2 palet
( max. 45 km od Českého Těšína)

Novinky

17/03/2014, 17:24
Často nám docházejí děkovné dopisy, přes internet emaily a i telefonáty. Přiznáme se, že jsme nečekali, že lidé když nakoupí a jsou nadmíru spokojeni, že...
19/12/2013, 08:58
Krásné Vánoce a hodně dárků,ať padá sníh z bílých mraků,klidné dny a dobré pití,stromeček zas pěkně svítí,taky šťastný Nový rok,venku zima, hřeje grog,teď...

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE